خرید و فروش دستگاه بسته بندی استرچ

خرید و فروش دستگاه بسته بندی استرچ شماره تلفن های دستگاه بسته بندی استرچ در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار دستگاه بسته بندی استرچ با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


ماشین آلات توليد و بسته بندي شوريجات ترشيجات
 تلفن: 09155140073
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «ماشین آلات یاب» دیده ام و کد «آگهی-16» را اعلام کنید»
 سایت «ماشین آلات یاب»،یک سایت تبلیغات ماشین آلات است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - مشهد
اگر شما هم به کار خرید و فروش،تولید،واردات ماشین آلات و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «ماشین آلات یاب» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

دستگاه بسته بندی استرچ چیست؟

دستگاه بسته‌بندی استرچ یک تجهیزات صنعتی است که برای بسته‌بندی کالاها با استفاده از استرچ فیلم یا پلی‌اتیلن (PE) استفاده می‌شود. استرچ فیلم یک نوع فیلم پلاستیکی است که در ورق‌های پیچیده شده عرضی یا نقشه‌دار تولید می‌شود. این فیلم با کشیدن و کشش دادن اطراف کالاها و بسته‌بندی آنها، کالاها را درون یک بسته چسبنده و محکم قرار می‌دهد.

استفاده از دستگاه بسته‌بندی استرچ برای بسته‌بندی کالاها اهمیت زیادی دارد زیرا این فرآیند کمک به حفظ کیفیت و ایمنی محصولات در طی حمل و نقل و انبارداری دارد. این دستگاه‌ها عملیات بسته‌بندی را به صورت خودکار، سریع و دقیق انجام می‌دهند و در انواع و ابعاد مختلف برای انواع محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه بسته‌بندی استرچ می‌تواند برای بسته‌بندی انواع محصولات از جمله سررسیدها، کارتن‌ها، کالاهای انباری، لوازم خانگی، و غیره استفاده شود.